Savesco komt naar Nederland!

Een maandje eerder dan verwacht zet Rhapsody de loopsheid weer in 🙂 . Kort daarna volgen de andere meiden en Freddy is de koning te rijk, hoewel…. Helen biedt aan om met haar mooie mannen Savesco en broer Ivan naar Nederland te komen! Joepie wat gaaf.

Het was even druk bellen om onderdak voor hen te vinden maar het is gelukt. Thea en haar man, een heel lief echtpaar dat weg is van onze hondjes, biedt hun grote stacaravan aan, die in Andel aan het water staat. Wat een mooi plekje en wat een lieve mensen!

De dames zitten heerlijk in hun vel dus de loopsheid verloopt goed zodat Helen een dagje eerder op het gaspedaal moet trappen richting Babyloniënbroek 🙂 . Dinsdag de 28e vertrekt ze ’s ochtends na autopech waardoor het voor ons allebei spannend is of ze op tijd gaat zijn.
Woensdagochtend om 11.00 uur staan ze voor de poort. Natuurlijk eerst even kennismaken met Mark voordat de dame en heer lekker kunnen spelen. Wat is het toch een mooie Mastiff, Mark is ook opslag verliefd!
En de klik tussen Alex en Savesco; die is er nog steeds, hoewel Savesco wel eerst op zijn knieën moet van onze prinses haha.

Toen ik ’s middags met Alex het progesteron ging checken, bleek de timing super. Intussen liggen mijn vriendjes en vriendinnetjes lekker uit te rusten aan het water in Andel na hun lange reis uit Zweden. Mooi hoor!

Savesco en Mark - Hillse Mastiffs pups Savesco - Hillse Mastiffs pups Alex en Savesco - Hillse Mastiffs pups Mooie Savesco - Hillse Mastiffs pups Alex en Savesco 2 - Hillse Mastiffs pups Alex en Savesco3 - Hillse Mastiffs pups  Ivan en Savesco zwemmen - Hillse Mastiffs ...maakt hongerig - Ivan en Savecso Hillse Mastiffs en slaperig - Hillse Mastiffs pups