Alex en haar vriendjes
Op dinsdag maar even een rustdag want Alex eet zich het schompes en slapen doet ze nog met 1 oog open, arm woefje al die indrukken ;).
‘S middags werd ik door Maria, de buurvrouw, uitgenodigd voor een lunch bij de brandweerkazerne in Boda Kyrkby en na een korte zoektocht bleek ik in een oude pastorale woning te lunchen met leeftijdsgenoten van 88, 91, 92 jaar hihi. Prachtig! Iedereen deed zijn best om met mij te praten en ik met hen. Ik geloof dat het over trollen ging en de scouting en natuurlijk honden. Heerlijk om ergens terecht te komen wat je nooit verwacht!
S’middags een korte duik, voor Alex dan en toen weer heerlijk gggrrr verder werken aan de website met internet wat het soms ook wel doet ;).
Om half 6 weer richting Helen om een ‘blokje’ om te gaan met de mannen. Alex is relaxed en geniet van de aandacht <3. Bij terugkomst ging het brandalarm af dus ons eten…hahaha. Maar goed de dame en heren hebben genoten van de eland botten en Alex, die loopt daar rond alsof ze er al jaren woont! Ze neemt zelf een kijkje in de stal bij de paardjes 🙂















